Hoppa till innehållet Hoppa till navigeringen Hoppa till början av sidan
 
 

Kontakt

Marthin Eriksson
Projektledare Installation


0372-743 10
marthin.eriksson@ELTT.se

Olof Granrot
Projektledare Automation


0372-743 42
olof.granrot@ELTT.se

Greger Olofsson
Lageransvarig, 
försäljning av elmateriel

0372-743 22
greger.olofsson@ELTT.se

 

Malin Persson
Administration, ekonomi

0372-743 04
malin.persson@ELTT.se

Annie Byström
Sälj, marknad

0372-27 64 96
annie.bystrom@eltt.se

Arto Lassila
VD


0372-743 01
arto.lassila@ELTT.se

Peter Wirkensjö
Teknisk chef,
automation/solenergi

0372-743 02
peter.wirkensjo@ELTT.se

Peter Avertoft
Ekonomichef, operativ
ledning, offerter

0372-743 03
peter.avertoft@ELTT.se

Kontor och lager

Besök: Skånegatan 10, 341 30 Ljungby

Leveranser: Fabriksgatan 1, 341 31 Ljungby.

Post och fakturor: Box 904, 341 18 Ljungby

Klicka för karta

Tel 0372-743 00
Fax 0372-804 50

Org. nr. 556707-2425

 

 

Showroom Ljus&Rum

Skånegatan 10 i Ljungby

Tel 0372-743 27, eller 0372-743 01.

För öppettider se www.ljusochrum.se, eller vår Facebook-sida.

Ring, e-posta eller fyll i formuläret, så hörs vi!

*



*



*


Klicka på bilden för en ny kod
Klicka på bilden för en ny kod
*


Senast publicerad: 171122 | Powered by SiteSmart